لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .

سی ریل و کابل

سیستم کابل تخت و سی ریل در مسیرهای کوتاه (حدود 40 متر) وظیفه برق رسانی به جرثقیل را انجام میدهند. در سالن هایی که دو یا چند جرثقیل وجود دارد دیگر نمی توان سی ریل و کابل را به کاربرد برد و می بایست از شینه برق رسان استفاده کرد.

access_time ۱۲:۱۴
remove_red_eye 895بازدید

سیستم های کابل تخت و سی ریل (Festoon Cable)

سیستم کابل تخت و سی ریل در مسیرهای کوتاه (حدود 40 متر) وظیفه برق رسانی به جرثقیل را انجام میدهند. در سالن هایی که دو یا چند جرثقیل وجود دارد دیگر نمی توان سی ریل و کابل را به کاربرد برد و می بایست از شینه برق رسان استفاده کرد.

اما در هر حال برای برق رسانی عرضی از کابل تخت و سی ریل استفاده می شود. برق رسانی عرضی وظیفه رساندن برق از تابلو برق اصلی به بالابر جرثقیل را دارد.

سیستم کابل تخت و سی ریل همانند شینه های برق به موازات تیر حمال یا تیر اصلی جرثقیل نصب شده و قرقره ها در مسیر ریل که با مقطع شبیه C انگلیسی می باشد حرکت کرده و کابل را به همراه خود جا به جا می کند. سیستم های کابل تخت و سی ریل یک راه حل برای محیط های خطرناک و ضدانفجار می باشد.

 

سی ریل و کابل

 

مزایای سیستم کابل تخت و سی ریل:

  1. انعطاف پذیری بالا

  2. استفاده در محیط های دارای خورندگی و ضد انفجار

  3. استفاده در همه محیط های کاری (داخلی، خارجی) با طول مسیر محدود

معایب سیستم کابل تخت و سی ریل:

  1. غیرقابل استفاده در مسیرهای طولانی

  2. غیرقابل استفاده براساس چند دستگاه جرثقیل در یک مسیر

 

سی ریل و کابل

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.