لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .
blog
بالابر سیم بکسلی

رابط بین قلاب و بدنه دستگاه در این نوع بالابرها سیم بکسل بوده که بر روی درام پیچیده شده و چرخش درام باعث انتقال قلاب و عمل بالابردن و پایین آوردن بار را انجام می دهد. به دلیل تنوع صنایع و محیط های کاری بالابرهای سیم بکسلی با ظرفیت های متنوع و قابلیت های متفاوت قابل ارائه می باشد. بالابرهای سیم بکسلی فقط بصورت برقی ساخته شده و از ظرفیت 2 تن تا ظرفیت 1000 تن و ارتفاع قلاب متنوع تا 150 متر میسر می گردد.

بیشتر بخوانید
۱۴۰۱ شنبه ۲۷ فروردين
32بازدید
‌inverter

اینورتر ها نوعی از کنترل کننده موتور های الکتریکی هستند که با تغییردر ولتاژ و فرکانس ، موتور را با سرعت و ولتاژ مورد نظر، به گردش درمی آورد. در کاربردهایی که برای ما مناسب نیست موتور با سرعت حداکثر یا توان حداکثر خود کار کند، از درایو یا اینورتر برای کاهش فرکانس و ولتاژ مطابق با نیاز و بار اعمال شده به موتور استفاده کرد.

بیشتر بخوانید
۱۴۰۱ شنبه ۶ فروردين
32بازدید
‌سی ریل و کابل

سیستم کابل تخت و سی ریل در مسیرهای کوتاه (حدود 40 متر) وظیفه برق رسانی به جرثقیل را انجام میدهند. در سالن هایی که دو یا چند جرثقیل وجود دارد دیگر نمی توان سی ریل و کابل را به کاربرد برد و می بایست از شینه برق رسان استفاده کرد.

بیشتر بخوانید
۱۴۰۱ شنبه ۶ فروردين
51بازدید
کابل جمع کن

در صنعت برای جرثقیل های سقفی، دروازه ای، نیم دروازه ای و ... عموما به سه روش برق رسانی وجود دارد: کابل جمع کن (cable reel) شین برق رسان (Bus Bar) سی ریل برق رسان (C-Reel) در مکان هائی که امکان اجرای شین و سی ریل وجود نداشته باشد بهترین گزینه سیستم کابل جمع کن است.

بیشتر بخوانید
۱۴۰۱ شنبه ۶ فروردين
61بازدید