لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .

درباره ما

فروشگاه آنلاین کرین کالا، مجموعهای تخصصی در زمینهی فروش انواع برندهای جرثقیل، انواع برندهای ریموت کنترل، تجهیزات و دستگاههای مرتبط صنعت جا به جایی مواد میباشد که با توجه به تغییر در سبک خرید و نیاز به اطلاعات کامل و تخصصی به جهت تصمیم گیری، انتخاب بهترین و با کیفیت ترین قطعات، تجهیزات و همچنین احساس نیاز روزافزون به خرید آنلاین که موجبات خریدی سریع، آسان و آگاهانه را فراهم میآورد، تاسیس گردیده است.


یکی از مهمترین اهداف کرین کالا، سعی در توسعهی فرهنگ خرید آنلاین قطعات و تجهیزات ریموت کنترل  صنعتی، ارتقاء کیفیت اطلاعرسانی در این زمینه و امکان تبادل نظر با مشتریان میباشد تا در بلند مدت، فرهنگ بررسی و خرید ریموت کنترل و تجهیزات متعلق به آن را به صورت اینترنتی فراهم آورده و گسترش دهد. بدین منظور، کرین کالا با ارائهی طیف وسیعی از معتبرترین برندهای جرثقیل، ریموت کنترل و قطعات وابسته به آن و همکاری نزدیک با واردکنندگان و توزیع کنندگان اصلی این صنعت مهم در ایران، تلاش میکند تا بیشترین میزان رضایت مشتریان خود را درهرخرید از کرین کالا برآورده سازد.


کرین کالا با ارائهی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وبسایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش میکند که بیشترین میزان رضایتمندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روشهای پرداخت و ارسال در سریعترین زمان، از ویژگیهای ممتاز کرین کالا است.

 به بلندا فکر کردن ویژگی ماست