لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .


برد رله ریموت کنترل L10

برند: Saga
دسته بندی: ریموت کنترل / قطعات جانبی ریموت کنترل SAGA
رنگ:
سایز:

محصولات مشابه

فروشندگان

local_offer تومان
تعداد:
قیمت: تعداد:

برد رله ریموت کنترل L10

به منظور دریافت اطلاعات ارسالی توسط فرستنده saga L10  نیاز به مدارهای الکتریکی برای تفسیر این اطلاعات و انتقال این فرمان ها بوسیله رله ها به جرثقیل و انجام دستورات ارسال شده از اپراتور به جرثقیل و حرکت آن است.

در مدل L10 برد گیرنده شامل دو بخش RF و برد رله می باشد. دستورات توسط RF دریافت شده و بوسیله یک کابل به برد رله منتقل می گردد. برد رله گیرنده saga L10 از تعدادی رله 10  آمپر نرمال این تشکیل شده است .

در فروشگاه کرین کالا تمامی قطعات جانبی ریموت کنترل را ارائه می دهیم و از جزئی ترین قطعات و بردهای اصلی ریموت کنترل ها و هم چنین در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی می توانیم انواع ریموت کنترل های موجود در بازار را تعمیر خدمات پس از فروش ارائه دهیم.

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.

 

افزودن نظر