لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .


جرثقیل تک پل آویز

برند: Teslacrane
دسته بندی: جرثقیل سقفی / جرثقیل سقفی تک پل آویز
رنگ:
سایز:

محصولات مشابه

فروشندگان

local_offer تومان
تعداد:
قیمت: تعداد:

جرثقیل تک پل آویز

جرثقیل های آویز معلق معمولا بصورت تک پل و در ظرفیت های کم ساخته می شوند. خاص ترین نوع این جرثقیل ها، در صنایع هواپیما سازی استفاده می شوند. جرثقیل سقفی آویز به لحاظ ساختاری معمولا به صورت یک پل ساخته شده از ورق فولادی و یا تیرآهن استاندارد طراحی و ساخته می شود. جرثقیل های سقفی آویز به صورت آویز در زیر تیرهای حمال حرکت می کند.

این جرثقیل ها بیشترین عرض سالن را پوشش داده و در سالنهایی که ستون های فلزی ندارند نیز قابل نصب و بهره برداری است. این جرثقیل ها در محل هایی استفاده می شوند که بارگذاری برروی ستون های سالن مقدور نباشد. تیرهای حمال سالن در سقف نصب شده و جرثقیل بصورت آویززیر این تیرها حرکت می کنند. جرثقیل سقفی تک پل آویز بیشترین دسترسی قلاب به کناره های سالن را میسر میسازد.

این نوع جرثقیل سقفی مشابه با نوع رونشین است اما یک تفاوت مهم این دو نوع را از یک دیگر متمایز می کند؛ در نوع جرثقیل سقفی تک پل آویز، جرثقیل از زیر تیر حمال آویز شده و روی لبه بال پایین تیرها حرکت می کند. ظرفیت این نوع جرثقیل سقفی زیر تن است و در محیط‌های مناسب خود میتوان بالاترین بهره را از آن برد. یکی از برتری های جرثقیل سقفی تک پل آویز این است که شما می توانید در محیط هایی که امکان نصب تیرهای حمال و یا ستون را ندارید از این نوع جرثقیل استفاده را داشته باشید.

شرکت جرثقیل تسلا توانا در تامین کردن این نوع محصول می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت جرثقیل تسلا مراجعه فرمایید.

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.
افزودن نظر