لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .


جرثقیل سقفی دو پل

برند: Teslacrane
دسته بندی: جرثقیل سقفی / جرثقیل سقفی دو پل
رنگ:
سایز:

محصولات مشابه

فروشندگان

local_offer تومان
تعداد:
قیمت: تعداد:

جرثقیل سقفی دو پل:

این نوع جرثقیل قابل استفاده در محیط های داخلی سوله ها، سیلوها و سالن ها است و توان انتقال بار در ظرفیت های بالا را دارد. استفاده از این نوع جرثقیل ها بهترین روش برای انتقال متریال در سالن ها با ارتفاع بالا و عرض بالای 40 متر است. برای جا به جایی بارهایی که طول وعرض زیادی دارند و حین حرکت، نیروهای بسیار زیادی را منتقل می‌کنند، استفاده از جرثقیل سقفی دو پل بهترین انتخاب است.

برای انتقال اجسام با ظرفیت و عرض بالا بهترین گزینه جرثقیل سقفی دو پل است. این نوع جرثقیل سقفی کاربرد بیشتری نبست به جرثقیل سقفی تک پل دارد. برای جا به جایی اجسام سنگین در عرض زیاد از این نوع جرثقیل سقفی استفاده می شود. ساختار جرثقیل سقفی دو پل به این شکل است که دو پل که از ورق های فولادی ساخته شده اند توسط دو کلگی (راهبر) که به آن متصل است عمل حرکت طولی را انجام می دهند. بالابر (وینچ) به کمک راهبرها و کالسکه ها روی عرض دو پل جرثقیل حرکت می کند.

امکان استفاده از دو یا چند بالابر بروی جرثقیل سقفی دو پل به منظور برداشتن بارهایی با طول بلند وجود دارد. از جرثقیل سقفی دو پل در فعالیت هایی نظیر؛ صنایع فولاد، صنایعی با سازه های سنگین، کارخانه هایی با خط تولید دائم الکار، ریخته گری و تمامی فعالیت هایی که نیاز به انتقال اجسام سنگین با ظرفیت بالا دارند.

شرکت جرثقیل تسلا توانا در تامین کردن این نوع محصول می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت جرثقیل تسلا مراجعه فرمایید.

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.
افزودن نظر