لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .


جرثقیل سقفی تک پل

برند: Teslacrane
دسته بندی: جرثقیل سقفی / جرثقیل سقفی تک پل
رنگ:
سایز:

محصولات مشابه

فروشندگان

local_offer تومان
تعداد:
قیمت: تعداد:

جرثقیل سقفی تک پل:

این نوع جرثقیل قابل استفاده در محیط های داخلی سوله ها، سیلوها و سالن ها است و ظرفیت انتقال متریال تا 20 تن را داراست. این نوع جرثقیل ها در سوله هایی که عرض آن ها حداکثر 25 متر باشد، (در موارد خاص می توان با ظرفیت بیشتر و عرض بیشتر طراحی و ساخت آن را انجام داد) می تواند نیاز کارفرما را با بهترین و بالاترین کیفیت تامین کند. از این نوع جرثقیل های سقفی در صنعت های کوچک و برای انتقال متریال، اجسام و بارها با حجم پایین و در عرض کم استفاده می شود. جرثقیل سقفی تک پل بهترین گزینه برای سالن های تا 20 متر و ظرفیت باربرداری تا 10 تن می‌باشد، ولی امکان ساخت این نوع جرثقیل ها تا دهانۀ 40 متر می‌باشد.

هزینه نگهداری و تعمیرات جرثقیل سقفی تک پل نسبت به جرثقیل سقفی دو پل پایین تر است و بازرسی های دوره ای مطابق با برنامه ریزی هر سازمان ونسبت به بهربرداری از این نوع جرثقیل ها  به طور معمول هر 6 ماه یک بار می‌بایست صورت پذیرد.

 ساختار جرثقیل سقفی تک پل به صورت یک تیر است، که از ورق یا از تیرآهن های استاندارد ساخته می شود که این تیر از دو طرف به دو راهبر متصل شده است. بالابرها به بال پایین جرثقیل سقفی آویز می شود و عمل باربرداری و انتقال متریال یا تجهیزات را در داخل سالن و یا سوله انجام می‌دهند.

می توان در بالابرها از تجهیزات زیر استفاده کرد:

  1. مگنت

  2. چنگک

  3. شاهین و....

شرکت جرثقیل تسلا توانا در تامین کردن این نوع محصول می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت جرثقیل تسلا مراجعه فرمایید.

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.
افزودن نظر