لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .


جرثقیل بازویی دیواری

برند: Teslacrane
دسته بندی: جرثقیل بازویی / جرثقیل بازویی دیواری
رنگ:
سایز:

محصولات مشابه

فروشندگان

local_offer تومان
تعداد:
قیمت: تعداد:

جرثقیل بازویی دیواری

جرثقیل بازویی دیواری تسلا یک پیشنهاد مناسب برای یک ایستگاه کاری نزدیک دیوار است. این نوع جرثقیل ها با ظرفیت 5 تن و  گردش بازو تا  270 درجه و مجهز به محدود کننده های بار متریال (material) شما را به راحتی انتقال دهند.

جرثقیل های بازویی دیواری را می توان در هر ارتفاع درخواستی کارفرما طراحی، نصب و راه اندازی کرد. حرکت دورانی این نوع جرثقیل ها معمولا به صورت دستی انجام می‌‎شود و برقی بودن حرکت بازو مستلزم طراحی خاص خود می‌باشد. این جرثقیل ها را می توان بر روی دیواره بدنه ماشین آلات و ستون های موجود در سالن و یا سوله ها نصب کرد. حسن جرثقیل بازویی دیواری این است که مناسب محیط هایی است که نمیتوان از بقیه جرثقیل ها استفاده کرد.

جرثقیل های بازویی دیواری با توجه به شرایط دارای دو نوع مختلف می باشند:

  1. جرثقیل بازویی دیواری با زاویه چرخش بازویی تا 180 درجه : در این نوع جرثقیل به جای حرکت دورانی، حرکت طولی انجام میدهد.

  2. مفصل دار: این نوع جرثقیل ها جهت دسترسی به گوشه ها طراحی شده است.

شرکت جرثقیل تسلا توانا در تامین کردن این نوع محصول می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت جرثقیل تسلا مراجعه فرمایید.

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.
افزودن نظر