لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .


جرثقیل ستونی بازویی

برند: Teslacrane
دسته بندی: جرثقیل بازویی / جرثقیل ستونی بازویی
رنگ:
سایز:

محصولات مشابه

فروشندگان

local_offer تومان
تعداد:
قیمت: تعداد:

جرثقیل ستونی بازویی

جرثقیل های بازویی ستونی تسلا تقریباً برای هر نوع ایستگاه کاری مناسب هستند ، از کارگاه های کوچک گرفته تا خطوط مونتاژ کارخانه های بزرگ ، محل های ذخیره سازی و محل های بارگیری. چه نیاز به بلند کردن یک قطعه از تجهیزات یا افزودن ظرفیت به ماشین آلات باشید ، طیف گسترده ای از گزینه ها راه حل هایی را برای اکثر تأسیسات صنعتی فراهم می کند. جرثقیل های بازویی شرکت تسلا تا 60 تن ظرفیت بار دارد و سطح پوشش آن ۳۶۰ درجه است. جرثقیل های بازویی جزئی جدایی ناپذیر از هر فرآیند کارخانه هستند که هم به سرعت و هم دقت نیاز دارند. استفاده از آنها آسان است ، حمل و نقل سریع و ایمن بار را امکان پذیر می کند. ما آنها را با دقت طراحی و مهندسی کرده ایم تا در عین افزایش ایمنی و آسایش اپراتورهای شما از طریق طراحی ارگونومی پیشرفته ، کارایی صنعت شما را به حداکثر برسانیم.

جرثقیل بازویی ستونی در محیط هایی استفاده میشود که باربرداری در یک محیط دایره ای شکل باشد.این جرثقیل‌ها از یک ستون که بر روی فونداسیون قرار گرفته، بسته شده بر روی فونداسیون در روی زمین و یک بازوی گردان در دور تا دور ستون تشکیل شده است این نوع جرثقیل‌ها معمولا با ظرفیت تا 5 تن و طول بازوی دوران بازو و تا 360 درجه ساخته می شوند. این نوع جرثقیل از این اجزا ساخته شده است: یک ستون/ یک بازوی تک پل/ بالابر منوریل که در دو نوع دستی و برقی وجود دارد، ساخته می‌شود. این هم داخل سالن و یا در فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جرثقیل‌های بازویی ستونی مناسب برای محیط هایی که امکان نصب جرثقیل‌های سقفی و یا مونوریل نیست از این جرثقیل‌ها استفاده می‌شود. جرثقیل‌ ستونی بازویی عمدتا در صنایع سبک و کم کار نظیر کارگاه های قطعه سازی و تعمیرگاهی استفاده می‌شود. ظرفیت این نوع جرثقیل ها 125 کیلوگرم الی 5 تن است.

شرکت جرثقیل تسلا توانا در تامین کردن این نوع محصول می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت جرثقیل تسلا مراجعه فرمایید.

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.
افزودن نظر