لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .


جرثقیل مونوریل

برند: Teslacrane
دسته بندی: جرثقیل سقفی / جرثقیل منوریل
رنگ:
سایز:

محصولات مشابه

فروشندگان

local_offer تومان
تعداد:
قیمت: تعداد:

جرثقیل مونوریل

جرثقیل مونوریل نوعی از جرثقیل است که به عنوان جایگزینی برای جرثقیل های سقفی و تسمه های نقاله عمل می کند. این جرثقیل ها بیشتر برای انتقال مواد یا محصولات در یک مسیر مستقیم و یا قوس دار استفاده می شود. چنین کارگاه ها می توانند یک کارخانه یا انبار کالا باشند. طراحی جرثقیل مونوریل ساده است و می تواند بدون تغییرات اساسی با ساختار سوله سازگار باشد.

این جرثقیل ها می توانند از طریق تیر مونوریل نصب شده در زیر سقف کارگاه ها باربرداری نمایند. بسته به ارتفاع سقف سوله و توانایی بلند کردن، ترولی می تواند در زیر تیر باربرداری حرکت کند. یک جرثقیل مونوریل بصورت سیم بکسلی یا ترولی متصل است.

جرثقیل های مونوریل در محل هایی مورد استفاده قرار می گیرد که باربرداری فقط در طول مورد نیاز باشند و نیازی به انتقال بار در عرض نباشد. بالابر چهار حرکته (طولی و قلاب) در زیر تیر متصل به زیر سقف قرار گرفته و بار را در طول جا به جا می نماید. ظرفیت این جرثقیل ها محدود بوده (تا 10 تن) و بستگی به مقاومت تیر و سقف دارد. جرثقیل منوریل به صورت دستی و برقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع جرثقیل ها عموما در صنعت های سبک، انبارهای کوچک وعموما در صنعت خودروسازی کاربرد دارد.

شرکت جرثقیل تسلا توانا در تامین کردن این نوع محصول می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت جرثقیل تسلا مراجعه فرمایید.

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.
افزودن نظر