لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .


بالابر اشتال

برند: STAHL
دسته بندی: بالابر / بالابر سیم بکسلی
رنگ:
سایز:

محصولات مشابه

فروشندگان

local_offer تومان
تعداد:
قیمت: تعداد:

Stahl Crane

کارخانجات اشتال آلمان تولید کننده انواع بالابرها از ظرفیت 500 تا 160.000 کیلوگرم می باشند. این تولیدات در عین مقرون بصرفه بودن از نظر کیفیت و کمیت ساخت در سطح بالائی قرار دارند.

کمپانی اشتال توانایی تولید محصولات متنوع برحسب سفارش و نیاز را دارد که این محصولات در عین تنوع زیاد دارای طراحی استاندارد و جذاب همراه ساختاری محکم و استوار که در عین حال نیاز کمتری به تعمیر و نگهداری دارند.

قابل اطمینان، قدرتمند با عمر طولانی قطعات و دقیق هنگام بهره برداری از خصوصیات بارز این محصولات است. محصولات این کمپانی در دو دسته سیم بکسلی Wire Rope Hoist و زنجیری Chain Hoist می باشد:

 1. Wire Rope Hoists

  1. SH Wire Rope Hoists

  2. AS Wire Rope Hoists

  3. Twine Wire Rope Hoists

  4. SHW8/SW Winches

  5. Off-Standard Wire Rope Hoists

 2. Chain Hoists

  1. ST Chain Hoist

  2. STF Chain Hoist

  3. Dual Chain Hoist

  4. Big Bag

  5. Custom Solutions

تولیدات این کمپانی در دسته Explosion-Proof در شرایط Zone22 ,Zone21 ,Zone2, Zone1  نیز مهشور می باشد که بعدها کاملا در مورد آن توضیح داده خواهد شد.

شرکت جرثقیل تسلا توانا در تامین کردن این نوع محصول می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت جرثقیل تسلا مراجعه فرمایید.

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.
افزودن نظر