لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .


بالابر زنجیری

برند:
دسته بندی: بالابر / بالابر زنجیری
رنگ:
سایز:

محصولات مشابه

فروشندگان

local_offer تومان
تعداد:
قیمت: تعداد:

بالابرهای زنجیری (Chain Hoist)

در بالابرهای زنجیری رابط بین قلاب و بدنه دستگاه زنجیر است و به دلیل فضاگیری زیاد زنجیر، ساخت این بالابر با محدودیت ظرفیت وارتفاع مواجه است.

بالابرهای زنجیری یک گزینه اقتصادی و به صرفه برای فضاهای کوچک بوده که می تواند به صورت دستی، برقی، بادی ارائه گردد. بالابرهای زنجیری معمولا در صنایع سبک استفاده می شوند. در بالابرهای زنجیری با کشیده شدن زنجیر بوسیله چرخ دنده ها عمل لیفت انجام می پذیرد.

بالابرهای زنجیری به دلیل اینکه تعمیر و نگهداری نسبتا کمتری دارند می توانند به عنوان یک بالابر اقتصادی معرفی شوند و هم چنین نسبت به بالابرهای سیم بکسلی از قیمت ارزان تری برخوردار هستند. این دلایل باعث شده که این بالابرها در صنایع کوچک محبوبیت و اقبال بیشتری نسبت به بالابرهای سیم بکسلی داشته باشند.

بالابرهای زنجیری برقی می توانند به تجهیزات مختلفی مجهز گردد که بتوانیم کارایی بهتری را برای کاربر اینجاد کنیم. با استفاده از دستگاه لودلیمیتر شما می تواند علاوه بر محافظت از قطعات مکانیکی بالابر خود از باربرداری بیشتر از ظرفیت هم جلوگیری نمائید.

برای نظارت روی فشار کاری موتور بالابر زنجیری مبتنی بر جریان الکتریکی موتور بالابر هم در سرعت کم و هم در سرعت زیاد استفاده می شود. واحد کنترل جریان به سرعت بالا و پایین متصل است و آن ها را کنترل می کند.

بالابرهای زنجیری برقی بصورت استاندارد دارای کلید فرمان می باشند که این کلید فرمان نسبت به تعداد حرکات جرثقیل بصورت دو دکمه، چهار دکمه، و شش دکمه و یک کلید قطع اضطراری می باشد. به دلیل آویز بودن کلید فرمان به وسیله کابل و امکان آسیب دیدگی در هنگام تولید می توان رادیو کنترل را جایگزین کرد.

مزایای استفاده از ریموت کنترل:

  1. استفاده از ریموت کنترل حفاظت اپراتور در برابر آسیب های ناشی از نزدیکی به بار

  2. امکان تعویض و یا سرویس کلید فرمان بدون نیاز به توقف جرثقیل

  3. دید بهتر اپراتور به دلیل قرار گرفتن در موقعیت مناسب نسبت به بار

یکی دیگر از تجهیزاتی که امکان الحاق به بالابر زنجیری را دارد باسکول های آویز می باشد. با استفاده از باسکول های آویز می توانید بار را اندازه گیری کنید و زمان هایی که نیاز به اندازه گیری بار نباشد با جدا کردن باسکول آویز، عملیات تولیدی را انجام دهید. هم چنین دربالابرهای زنجیری اروپایی این بالابرها سیستم اینورتر داخلی مجهز می باشد.

شرکت جرثقیل تسلا توانا در تامین کردن این نوع محصول می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت جرثقیل تسلا مراجعه فرمایید.

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.
افزودن نظر