لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .


بالابر بادی

برند:
دسته بندی: بالابر / بالابر بادی
رنگ:
سایز:

محصولات مشابه

فروشندگان

local_offer تومان
تعداد:
قیمت: تعداد:

بالابر بادی

بالابرهای بادی در صنعت به بالابرهای پنوماتیک نیز معروف هستند. برای مشاغلی که نیاز به بالابرهای قابل اعتماد برای صنایعی که نیاز به برق ندارند بسیار مفید است. بالابرهای بادی با استفاده از اختلاف فشارهوا حرکت زنجیری یا سیم بکسل را ممکن می سازد.

مکانیسم تولید نیرو در بالابرهای بادی شامل سیلندر و پیستون (کمپرسور) می باشد. یک موتور و یا یک پمپ، پیستون را در داخل سیلندر حرکت می دهد و فشار داخلی هوا را افزایش داده و باعث حرکت سیلندر در امتداد محور پیستون می گردد.

بالابرهای بادی از قسمت های مهمی مانند کمپرسور ، صافی، خشک کن و لوله ها، شلینگ ها و اتصالات تشکیل شده اند. بالابرهای بادی یا پنوماتیک از نظر ویژگی بسیار شبیه به بالابرهای زنجیری برقی می باشند. تفاوت آن ها در تغذیه آن هاست  که بالابرهای پنوماتیک از هوای فشرده تغذیه می شوند در حالی که بالابرهای زنجیری برقی به منابع الکتریکی وابسته هستند. یکی از مهمترین مزیت های بالابرهای بادی این است که می توان بصورت مداوم در محیط های تولیدی از آن ها استفاده کرد بدون نگرانی از گرم شدن بیش از حد این امکان در بالابرهای زنجیری وجود ندارد و این بالابرها در عملکرد بیش از ظرفیت دچار مشکل می شوند.

بالابرهای زنجیری بادی دارای سرعت بالابری متغیر هستند، هرچه کاربر دکمه را بیشتر فشار دهد هوای بیشتری از دریچه عبور می کند و بالابر در مسیر مفید بالا یا پایین می رود.

بالابرهای بادی بوسیله کلید فرمان کنترل می شوند ازآنجایی که بالابرهای بادی نیاز به برق ندارند یک گزینه مناسب برای محیط های ضد انفجاری (ATEX) می باشد. در مقایسه با بالابرهای زنجیری برقی یک راه حل مقرون به صرفه می باشند. استفاده از بالابرهای بادی در صنایع مختلفی مثل خودروسازی، نفت و گاز و ... در اولویت هستند.

تولیدکنندگان عمده بالابرهای بادی  JDN, Yale, Atlas copco, ingersoll Rand Neuhavs JD هم چنین در یک طراحی خاص می توان بالابرهای بادی را در زیر آب نیز  استفاده کرد.

شرکت جرثقیل تسلا توانا در تامین کردن این نوع محصول می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت جرثقیل تسلا مراجعه فرمایید.

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.
افزودن نظر