لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .


جاروبک wampfler

برند: wampfler
دسته بندی: سیستم های برق رسانی / شین برق رسان
رنگ:
سایز:

محصولات مشابه

فروشندگان

local_offer تومان
تعداد:
قیمت: تعداد:

جاروبک wampfler

به منظور انتقال نیروی الکتریکی به جرثقیل از طریق سیستم های برق رسانی از جاروبک استفاده میگردد. جاروبک در جرثقیل ها در تماس مداوم با خطوط برق رسانی برای منتقل کردن جریان به موتورهای می باشد.

در واقع یکی از رایج ترین سیستم های انتقال انرژی در جرثقیل سیستم های برق رسانی هستند که دارای طیف گسترده و در اشکال مختلف و آمپرهای گوناگون می باشد و نقطه مشترک در تمام این سیستم ها جاروبک های آن ها هستند که در واقع نقش اساسی و کلیدی را بازی می کنند.

سیستم های برق رسانی در دو نوع باز و بسته تولید و ارائه می گردد. در سیستم های شین باز جاروبک  بروی فلزهای حرکت کرده و انرژی را انتقال می دهد معمولا سیستم های برق رسانی باز در آمپرهای بالاتر از 200 آمپر عرضه می گردد.

سیستم های شین بسته از یک محفظه قوطی شکل که تسمه های فلزی در آن ها تعبیه شده که برق در آن ها جریان دارد این سیستم ها معمولا در صنایع سبک و تا 120 آمپر مورد استفاده قرار می گیرند جاروبک شین بسته با قرار گرفتن در داخل محفظه وجود داشتن قرقره و ذغال های مخصوص هر خط در طول حرکت کرده و وظیفه انتقال انرژی را انجام می دهند معمولا از چهار ذغال استفاده می کنند.

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.

 

افزودن نظر