لطفا منتظر باشید و لبخند بزنید . . .


جا باتری L12

برند: Saga
دسته بندی: ریموت کنترل / قطعات جانبی ریموت کنترل SAGA
رنگ:
سایز:

محصولات مشابه

فروشندگان

local_offer تومان
تعداد:
قیمت: تعداد:

جا باتری L12

جاباتری یا محفظه باتری ابزاری برای نگهداری تعدادی باتری قلمی در کنار هم تا وظیفه تولید و انتقال ولتاژ مورد نیاز ریموت کنترل یا هر وسیله یا ابزار دیگری را به خوبی تامین کند. در جاباتری ریموت کنترل جرثقیل مدل saga L12 دو عدد باتری قلمی سایز AA قرار گرفته تا نتواند انرژی لازم برای کارکرد بهتر ریموت کنترل را منتقل کند.

در مدل saga L12 باتری ها بر روی بدنه تحتانی ریموت کنترل قرار گرفته و یک عدد هولدر باتری که از دو قسمت مثبت و منفی که به وسیله دو عدد پیچ به بدنه اصلی پیچ شده و یا قرار گرفتن در عدد باتری سایز AA می تواند نیروی لازم را برای فرمان دادن کلیدهای فرستنده به جرثقیل را تامین کند.

---------------------------------------------------------

کرین کالا با ارائه‌ی اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وب‌سایت امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می‌کند که بیش‌ترین میزان رضایت‌مندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی است را به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روش‌های پرداخت و ارسال در سریع‌ترین زمان، از ویژگی‌های ممتاز کرین کالا است.
افزودن نظر